Головна » 2018 » Квітень » 27 » День цивільного захисту
10:03
День цивільного захисту

Основні зусилля у розв’язанні питань цивільного захисту протягом навчального року спрямовувалися на забезпечення готовності працівників та учнів до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, можливих терористичних проявів, організацію навчання учнів та постійного складу школи згідно з чинними програмами цивільного захисту, на організацію навчання їх правилам поведінки та основним способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, прийомам надання першої допомоги тощо.

Відповідно до графіка, у школі 20.04.2018 був проведений День цивільного захисту з об’єктовим тренуванням в умовах надзвичайної ситуації, до якого були залучені працівники та учні школи . В цей день проводилися тематичні заняття з основ цивільного захисту, відпрацьовувалися уміння і навички учасників навчально-виховного процесу, квест-гра для учнів 5-11 класів, спортивні змагання для учнів 1-4 класів.

Завершальним етапом цих занять було проведення евакуації всіх учасників навчально-виховного процесу з приміщення навчального закладу. До проведення Дня ЦЗ, залучалися батьки учнів, медична сестра. Також у школі був поновлений куточок ЦЗ, підготовлені плакати, листівки, підібрана відповідна методична література, виготовлені індивідуальні засоби захисту (ватно-марлеві пов’язки).

Цікавою була зустріч з пожежниками. Учні ознайомились з практичними діями під час пожежі.

   

 

Переглядів: 83 | Додав: adminkom
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]