Головна » 2018 » Січень » 24 » Цікава зустріч
15:19
Цікава зустріч

22 січня 2018 року до нашої школи завітав викладач факультету політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили, начальник відділу досліджень країн Східної Європи, проблем Голоду і регіональних студій "Інституту вивчення проблем світової історії, етнології і політичних процесів", к.і.н Погромський Віктор Олександрович
Відбулась цікава бесіда з учнями 8-10 класів на тему: «Україна єдина», присвячена Дню Соборності України. Також розповів та закликав взяти участь у конкурсі історичних дослідницьких проектів на тему: «Історія моєї громади: Минуле для спільного майбутнього», після якого переможці візьмуть участь у молодіжній академії EUSTORY, що відбудеться у листопаді 2018 року в Берліні.

Зустріч відбулася завдяки небайдужим людям, які хочуть зацікавити, розвинути у дітей інтерес до вивчення історії свого рідного краю. Показати, що історія - це цікава наука. І що для досягнення поставленої мети потрібно не тільки мріяти, а й крокувати вперед і тільки вперед. Дякуємо директора ГО "Миколаївського дослідницько - аналітичного центру" - Котова Олега Ігоровича, як батька учня нашої школи та Дворцова Констянтина Олександровича (представник організації ГО "МДАЦ") за цікаву зустріч.
Переглядів: 284 | Додав: adminkom
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]