ДПА - це державна підсумкова атестація, яка проводиться у всіх загальноосвітніх закладах України. Залежно від класу, ДПА проводиться в різній формі і з різних предметів.

4 клас

Електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 навчальному роціУ 2013/2014 навчальному році у початковій школі державній підсумковій атестації підлягають результати навчальної діяльності учнів четвертих класів з української мови (мова і читання) та математики. У навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин можуть підлягати атестації результати навчальної діяльності з мови навчання (мова і читання). Державна підсумкова атестація відбуватиметься за затвердженими збірниками завдань.

Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів:Навчальний предмет


Клас


Форма проведення


Назва збірника


1Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою

4


письмова робота за збірником завдань«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 4 клас» (авт. Пономарьова К. І., Гайова Л. А.)

2Українська мова (читання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою

4


письмова робота за збірником завдань«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 4 клас» (авт. Вашуленко О. В.)
3 Математика для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою 4 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 4 клас» (авт. Онопрієнко О. В., Пархоменко Н. Є., Листопад Н. П.)


Складено на підставі нормативних документів МОН:9 клас

Електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 навчальному роціДПА 2014 року в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.

З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки України. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні. Атестація в усній формі проводиться за затвердженими білетами.

Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів:

Навчальний предмет


Клас


Форма проведення


Назва збірника


1Українська мова

9


письмова робота за збірником завдань (диктант)«Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас» (укл. Авраменко О. М.)

2Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою

9


письмова робота за збірником завдань (диктант)«Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 9 клас» (Бикова К. І., Кошкіна Ж. О.)

3Українська література

9


письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами)«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас» (авт. Коваленко Л. Т., Михайлова Н. В.)

4Світова література

9


письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами)«Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 9 клас» (авт. Фоміна С. П., Таранік-Ткачук К. В.)

5Література (інтегрований курс) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською чи іншими мовами національних меншин

9


письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами)«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (російська та світова)». 9 клас» (авт. Сімакова Л. А., Снєгірьова В. В.)

6Інтегрований курс «Література (румунська та світова)

9


письмова робота за збірником завдань«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (румунська та світова)». 9 клас» (авт. Говорнян Л. С., Бурла О. К.)

7Математика (алгебра та геометрія)

9


письмова робота за збірником завдань«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас» (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. (за редакцією Бурди М. І.))

8Географія

9


письмова робота за збірником завдань«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас» (авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В. В.)

9Біологія

9


письмова робота за збірником завдань«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас» (авт. Костильов О. В., Андерсон О. А.)

10Правознавство

9


письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами)«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з правознавства (практичний курс). 9 клас» (авт. Ремех Т. О.)

11Історія України

9


письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами)«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас» (авт. Власов В. С.)

12Всесвітня історія

9


письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами)«Збірник завдань для державної підсумкової атестації із всесвітньої історії. 9 клас» (авт. Ладиченко Т. В., Камбалова Я. М.)
13 Англійська мова 9 письмова робота за збірником завдань

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас» (авт. Коваленко О. Я., Чепурна О. В., Ворон Г. Л., Шопулко М. Н.)


Складено на підставі нормативних документів МОН:11 клас

Електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2012/2013 навчальному роціПерелік збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів:
Навчальний предмет


Клас


Форма проведення


Назва збірника


1Українська мова

11


Переказ за посібником«Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас»
(укл. Шелехова Г. Т., Новосьолова В. І., Ярмолюк А. В.).

2Українська література

11


Письмово за посібником«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 11 клас»
(авт. Коваленко Л. Т., Михайлова Н. В.).

3Історія України

11


Письмово за посібником«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 11 клас»
(авт. Власов В. С., Кульчицький С. В.).
4 Всесвітня історія 11 Письмово за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації із всесвітньої історії. 11 клас»
(авт. Ладиченко Т. В., Камбалова Я. М.).

5Правознавство
11

Письмово за посібником


«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з правознавства. 11 клас»
(авт. Ремех Т. О.).


6Англійська мова
11

Усна та письмова частини за посібником«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 11 клас»
(авт. Коваленко О. Я., Чепурна О. В., Ворон Г. Л., Шопулко М. Н.)
7 Математика 11 Письмово за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас»
(авт. Глобін О. І., Єргіна О. В., Сидоренко П. Б., Панкратова І. Є.).
8 Географія 11 Письмово за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 11 клас» (авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Забуга Н. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В. В.).
9

Біологія
11 Письмово за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 11 клас»
(авт. Фіцайло С. П., Скрипник Н. В., Мердух І. І., Мирна Л. П., Соболь В. І.).

10Інформатика

 


Письмово за посібником або захист творчих робіт«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 11 клас»
(авт. Морзе Н. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Войцеховський М. О., Проценко Т. Г.).


Складено на підставі нормативних документів МОНмолодьспорту:


  • Наказ № 55 від 25 січня 2013 року «Про надання грифа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України збірникам завдань для проведення державної підсумкової атестації»;

  • Наказ № 1295 від 19 листопада 2012 року «Про форми, зміст і підготовку до проведення у 2012/2013 навчальному році державної підсумкової атестації учнів (вихованців) системи загальної середньої освіти».