1

Народилася 11 листопада 1996 року в с.Нечаяному.
1 вересня 2003 року пішла в Нечаянську ЗОШ І-ІІІст, де провчилася до 2005 року.
3 клас закінчувала в Комсомольській ЗОШ. Першою вчителькою в Нечаянській школі була Саміцька Любов Валентинівна. За роки в школі досягла таких успіхів:
Брала участь у злетах ЮІР 2 роки поспіль, де з командою займали призові місця.
Брала участь у шкільній самодіяльності, та в різних агітбригадах.

Бажаю своїм однокласникам після закінчення школи успішно здати ЗНО, здійснити свої плани, бути щасливими, здоровими, і мати велику сім’ю.

Буду сумувати за ними, хотілось би зустрічатися частіше. Бажаю успіхів!!!!!!!! =)) 

2 Ілляшенко Анастасія
3

Народилася 11 серпня 1997 року в 6 років пішла до школи, 1 вересня 2003 року. Першою вчителькою була Яценко Тетяна Вікторівна. Класним керівником Ригована Аліса Василівна, яка була найкращим керівником, допомагала нам та підтримувала нас.

За 11 років навчання в школі приймала участь в шкільній самодіяльності. Захищала честь школи в агітбригаді за здоровий спосіб життя 2 роки поспіль, приймала участь в злетах ЮІР де з шкільною командою займали призові місця. Мені дуже подобалось приймати участь в різних шкільних заходах. За роки навчання у мене з'явилося дуже багато друзів, яким я бажаю успіхів у навчанні та всього найкращого. Я сподіваюсь, що інші покоління будуть захищати честь нашої школи.

Я дуже люблю своїх однокласників з якими ми за шкільні роки багато чого досягли та стали одним із найкращих класів школи. Я сподіваюся, що ми будемо часто зустрічатись та згадувати наші шкільні роки. Бажаю їм добре здати іспити та зробити перший крок, обрати найкращий шлях і стати людьми з великої літери. Успіхів, щастя та світлої дороги мої любі!!!

4

Народився 2 червня 1997 року,в перший клас пішов 1 вересня 2003 року.
За час навчання ми шкільною командою ставали чемпіонами області не один раз ,де мені давали багато нагород та медалей .

Приймав участь в злетах ЮІР за нашу шкільну команду «КРОК» та займали перші місця.
Захищав честь школи в агітбригаді за здоровий спосіб життя (3 місце в районі).
Дуже активний в шкільній самодіяльності ,люблю приймати участь у всіх заходах.

Я дуже люблю свій клас та свою школу і мені буде сумно залишати їх.
Бажаю своїм однокласникам успіхів в житті ,а нинішнім учням Комсомольської школи далі захищати її честь. Любі мої однокласники ніколи не забувайте про ці 11 щасливих років…..

5

Народився 16 квітня 1997 року в с.Комсомольському, в перший клас пішов в 6 років 1 вересня 2003 року. Першою вчителькою була Яценко Тетяна Вікторівна.

За роки в школі досяг таких успіхів:
Перші місця в районних олімпіадах та конкурсах з інформатики, та участь у обласних, друге місце у обласному чемпіонаті Миколаєва з футболу, та перше місце в області в складі команди Нечаянського ДЮСШ, отримав грамоту за номінацію «Кращий воротар». У 2013 році брав участь у злеті ЮІР. Брав участь у шкільній самодіяльності, та в різних агітбригадах. Також займав призові місця в районних змаганнях з легкої атлетики.

За 11 років навчання дуже звик до свого класу, буду дуже сумувати, сподіваюся ми будемо часто зустрічатися. Бажаю успіхів своїм однокласникам на подальшому шляху, а іншим учням школи, добре довчитися в школі.

6

Народився 24 лютого 1997 року.В 2006р. перейшов до Комсомольської школи в 3 клас.За роки навчання в школі брав участь в різних спортивних змаганнях (футбол,волейбол,баскетбол) посідав призові місця.Зайняв 1 місце в області з підтягування.За роки навчання у з’явилося дуже багато друзів.Я радий що ці 11 років провів саме в цій школі….

Бажаю своїм однокласникам досягнути своєї мети

7

Народився 16 вересня 1997 року, пішов в школу в 2003 році

За всі 11 років я досягнув дуже багато успіхів у шкільному житті, прийняв участь у шкільної команді Юних Інспекторів Руху «КРОК» за 4 роки участі в команді ми займали перші місця.
Приймав участь у спортивних змагань та теж отримував похвальні грамоти. Приймав участь у шкільній агітбригаді за здоровий спосіб життя та екології і там також посідали перші місця .
Також я полюбляю займатися на перекладині я гадаю ,що і далі буду продовжувати тренування!
За всі роки мені було дуже приємно приймати участь у всіх заходах .

Що я хочу побажати своїм однокласникам , найголовніше успіхів у житті , щастя, злагоди, здоров’я та подальшого спілкування зі мною. На мою думку наш клас був найкращим з усіх за моє навчання в школі і я не забуду ніколи ці шкільні роки!

8 Шестакова Вікторія
9   Беленко Віктор